Westmoreland Hills 1
Der er 2 km fra Tides Gallery og 4 km fra Tiyi By Design Art Jewelry Studio.
Hotellet ligger omkring 20 minutter til fods fra byens centrum.
Et bredt udvalg af spisesteder, inkluderer Lone Star Restaurant og The Top Deck, tilbydes i området.
- Lufthavne
- Bridgetown Lufthavn31 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 21:00
Udtjekning: indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Westmoreland Hills 1 hotel?
Det vil tage dig en 20 minutters gang at komme til byens centrum fra Westmoreland Hills 1 hotel. - ✈
Hvor langt er Bridgetown fra et Westmoreland Hills 1 hotel?
Der er en 35-km afstand mellem Bridgetown og et Westmoreland Hills 1 hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Westmoreland Hills 1 hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Westmoreland Hills 1 hotel ved 11:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Westmoreland Hills 1 hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i Westmoreland Hills 1 hotel er 516$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.